Biznes

Miejsce naturalnie biznesowe

Hotel Skansen Conference & Spa to nowoczesne centrum konferencyjne wyposażone w dwie Sale Konferencyjne o łącznej powierzchni 160 m², mogące pomieścić jednorazowo do 140 osób.

Posiadamy 150 miejsc noclegowych w 50 pokojach.

Dodatkowym atutem obiektu jest Sala Konferencyjno-Widowiskowa ze sceną, mogąca pomieścić jednocześnie do 300 osób, wyposażona w specjalne kabiny oraz sprzęt do tłumaczeń symultanicznych.

Jesteśmy doskonałym miejscem na wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, eventy, kongresy, sympozja oraz imprezy integracyjne.

Hotel znajduje się zaledwie 100 km od Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie przepięknego lasu i terenów zielonych, na malowniczym terenie Skansenu w Sierpcu – zwiedzanie Muzeum Stanowi dodatkową atrakcję dla Gości.

Do dyspozycji posiadamy również Specjalną Salę VIP, Restaurację, Bar, rozbudowaną strefę basenów oraz SPA.

3

Sale konferencyjne

140 osób

Sala konferencyjna

300 osób

Sala widowiskowa

30 osób

Sala VIP

Pokoje dla biznesu

127 miejsc noclegowych w 50 pokojach.

W naszej ofercie znajdują się zarówno pokoje 2-osobowe, jak i studia z antresolą, które pozwalają na komfortowy pobyt 3-4, a nawet 6 osób oraz niezwykle przestronne pokoje przystosowane do pobytu osób niepełnosprawnych.
Pokoje dwuosobowe znajdują się na 1 piętrze budynku, a pokoje z antresolą na 2 piętrze.

Dzięki panoramicznym oknom sięgającym od podłogi do sufitu wszystkie pokoje hotelowe są w naturalny sposób doświetlone, a otaczający budynek las wręcz przenika do pomieszczeń. Na ścianach pokoi oraz korytarzy znajduje się barwny motyw mazowieckich lasów harmonizujący z okoliczną przyrodą, a cała część hotelowa została wykończona drewnem. Na parterze znajduje się restauracja Regionalna, w której serwowane są śniadania oraz dania kuchni regionalnej.

2 Restauracje

Restauracja Rgionalna i 3 żywioły z Salą Leśną

Menu :

  • Serwowane
  • Bufetowe
  • Bankietowe
  • Grillowe
  • Ogniska

Śledź nas na

Newsletter
rabat 5%

zapisz się i miej tańszy pobyt

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda

Nagrody

II miejsce BRYŁA ROKU

TOP INWESTYCJE