Biznes

Miejsce naturalnie biznesowe

Hotel Skansen Conference & Spa to nowoczesne centrum konferencyjne wyposażone w dwie Sale Konferencyjne o łącznej powierzchni 160 m², mogące pomieścić jednorazowo do 140 osób.

Posiadamy 150 miejsc noclegowych w 50 pokojach.

Dodatkowym atutem obiektu jest Sala Konferencyjno-Widowiskowa ze sceną, mogąca pomieścić jednocześnie do 300 osób, wyposażona w specjalne kabiny oraz sprzęt do tłumaczeń symultanicznych.

Jesteśmy doskonałym miejscem na wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, eventy, kongresy, sympozja oraz imprezy integracyjne.

Hotel znajduje się zaledwie 100 km od Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie przepięknego lasu i terenów zielonych, na malowniczym terenie Skansenu w Sierpcu – zwiedzanie Muzeum Stanowi dodatkową atrakcję dla Gości.

Do dyspozycji posiadamy również Specjalną Salę VIP, Restaurację, Bar, rozbudowaną strefę basenów oraz SPA.

3

Sale konferencyjne

140 osób

Sala konferencyjna

300 osób

Sala widowiskowa

30 osób

Sala VIP

Pokoje dla biznesu

150 miejsc noclegowych w 50 pokojach.

W naszej ofercie znajdują się zarówno pokoje 2-osobowe, jak i studia z antresolą, które pozwalają na komfortowy pobyt 3-4, a nawet 6 osób oraz niezwykle przestronne pokoje przystosowane do pobytu osób niepełnosprawnych.
Pokoje dwuosobowe znajdują się na 1 piętrze budynku, a pokoje z antresolą na 2 piętrze.

Dzięki panoramicznym oknom sięgającym od podłogi do sufitu wszystkie pokoje hotelowe są w naturalny sposób doświetlone, a otaczający budynek las wręcz przenika do pomieszczeń. Na ścianach pokoi oraz korytarzy znajduje się barwny motyw mazowieckich lasów harmonizujący z okoliczną przyrodą, a cała część hotelowa została wykończona drewnem. Na parterze znajduje się restauracja Regionalna, w której serwowane są śniadania oraz dania kuchni regionalnej.

Śledź nas na

Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda

Nagrody

II miejsce BRYŁA ROKU

TOP INWESTYCJE