Biznes

w hotelu skansen

Hotel Skansen Conference & Spa to nowoczesne centrum konferencyjne wyposażone w dwie Sale Konferencyjne o łącznej powierzchni 160 m², mogące pomieścić jednorazowo do 140 osób.

Posiadamy 150 miejsc noclegowych w 50 pokojach.

Dodatkowym atutem obiektu jest Sala Konferencyjno-Widowiskowa ze sceną, mogąca pomieścić jednocześnie do 300 osób, wyposażona w specjalne kabiny oraz sprzęt do tłumaczeń symultanicznych.

Jesteśmy doskonałym miejscem na wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, eventy, kongresy, sympozja oraz imprezy integracyjne.

Hotel znajduje się zaledwie 100 km od Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie przepięknego lasu i terenów zielonych, na malowniczym terenie Skansenu w Sierpcu – zwiedzanie Muzeum Stanowi dodatkową atrakcję dla Gości.

Do dyspozycji posiadamy również Specjalną Salę VIP, Restaurację, Bar, rozbudowaną strefę basenów oraz SPA.

3

Sale konferencyjne

140 osób

Sala konferencyjna

300 osób

Sala widowiskowa

30 osób

Sala VIP

Pokoje dla biznesu

150 miejsc noclegowych w 50 pokojach

W naszej ofercie znajdują się zarówno pokoje 2-osobowe, jak i studia z antresolą, które pozwalają na komfortowy pobyt 3-4, a nawet 6 osób oraz niezwykle przestronne pokoje przystosowane do pobytu osób niepełnosprawnych.
Pokoje dwuosobowe znajdują się na 1 piętrze budynku, a pokoje z antresolą na 2 piętrze.

Dzięki panoramicznym oknom sięgającym od podłogi do sufitu wszystkie pokoje hotelowe są w naturalny sposób doświetlone, a otaczający budynek las wręcz przenika do pomieszczeń. Na ścianach pokoi oraz korytarzy znajduje się barwny motyw mazowieckich lasów harmonizujący z okoliczną przyrodą, a cała część hotelowa została wykończona drewnem. Na parterze znajduje się restauracja Regionalna, w której serwowane są śniadania oraz dania kuchni regionalnej.

2 Restauracje

Restauracja Rgionalna i 3 żywioły z Salą Leśną

Restauracja Trzy Żywioły 
Poniedziałek-Niedziela
12:00 - 22:00

Główna Restauracja a` la carte serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej w nowej odsłonie oraz dania międzynarodowe. To miejsce gdzie smak łączy się ze sztuką – dania przybierają iście artystyczną formę, tworząc doskonałe kompozycje zarówno smakowe jak i wizualne.

Restauracja Regionalna 
Sobota- Niedziela
(w okresie letnim) 12:00 - 18:00

Restauracja serwuje klasyki kuchni polskiej, skomponowane z najlepszych składników pochodzących tylko od lokalnych dostawców. Czynna latem podczas weekendów, stanowi również codzienną restaurację śniadaniową dla Gości.


Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dostosowanie menu do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego też oferujemy różnorodne opcje, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasi kucharze są gotowi dostosować menu biznesowe z uwzględnieniem różnych preferencji i wymagań. Oferujemy różne rodzaje menu, takie jak:

  1. Serwowane Menu: Eleganckie i profesjonalne dania podane przez naszą obsługę kelnerską, aby stworzyć wyjątkową atmosferę dla Państwa gości.
  2. Bufetowe Menu: Sprawdzona forma prezentacji, która pozwala gościom samodzielnie wybierać spośród różnorodnych dań, dostosowując ofertę do indywidualnych upodobań.
  3. Bankietowe Menu: Specjalnie skomponowane menu dla większych grup, aby zaspokoić apetyt wszystkich uczestników wydarzenia.
  4. Grillowe Menu: Dla miłośników smaku świeżo przygotowanych potraw z grilla, oferujemy unikalne menu oparte na grillowanych specjałach.
  5. Ognisko: Niezapomniane doświadczenie kulinarne przy ognisku, gdzie możemy przygotować specjalne dania przygotowywane na otwartym ogniu.

OFERTA SPA DLA BIZNESU

SPA Harmonia serdecznie zaprasza Państwa do skorzystania z usług, stworzonych z myślą o idealnym połączeniu relaksu i profesjonalizmu. Nasze doskonale wyposażone gabinety oraz zastosowanie najwyższej jakości kosmetyków gwarantują doskonałe warunki do podniesienia poziomu komfortu, poprawy kondycji oraz estetyki.


Śledź nas na

Newsletter
rabat 5%

zapisz się i miej tańszy pobyt

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda

Nagrody

II miejsce BRYŁA ROKU

TOP INWESTYCJE

© 2024
Hotel Skansen
Hotel Skansen