Sala koncertowo – widowiskowa

Głównym elementem kolejnego z budynków Hotelu SKANSEN Conference & Spa, czyli SACRUM jest sala koncertowo – widowiskowa umożliwiająca organizację koncertów i przeróżnych wydarzeń kulturalnych dla 300 osób. Sala została wyposażona w specjalne kabiny i system do tłumaczeń symultanicznych, co pozwala na organizację sympozjów naukowych, medycznych i innych, a także biznesowych konferencji międzynarodowych.

W trosce o odpowiednią akustykę miejsca wystąpień, ściany zostały wykończone ozdobną, ręcznie formowaną cegłą, która zapewnia odpowiednią słyszalność w każdym punkcie sali, nawet bez użycia sprzętu nagłaśniającego. Niezwykły element sali stanowi przeszklona ściana sceny, która tworzy naturalną scenerię dla aranżowanych eventów kulturalnych i doskonale harmonizuje obiekt z otaczającą go niezwykłą przyrodą.

Rozwiązanie komunikacyjne na sali zostało zaprojektowane w taki sposób, aby osoby niepełnosprawne mogły się po niej swobodnie poruszać: wejście na salę zaprojektowano na poziomie terenu, natomiast scena i dolne rzędy sali lekko obniżono.

Metraż
350 m2